מוצרים לחתולים

מבחר רחב ומגוון של מוצרים לחתולים ממיטב החברות המובילות.

מבחר מוצרים מובילים

טיפול בחתול

הטיפול בחתולים הוא קל יותר מאשר טיפול בכלבים. הם אינם נזקקים לטיולים יומיים כמו הכלבים,
אך בכל זאת בטרם אימוץ חתולים חשוב להיות מודעים לצרכים של החתולים.

אם הבאתם חתול חדש הביתה, יתכן כי בימים הראשונים תצטרכו לסגור את החלונות והדלתות. החתול עשוי לפחד ולנסות לברוח. חשוב שיהיו לו מקומות מסתור, זהו חלק מהאופי של החתולים, סביר להניח שימצא אותם לבד.

חשוב להכין לחתול ארגז חול שבו יוכל לעשות את צרכיו, כמו כן תמיד חשוב שיהיו עבורו מים זמינים. הקפידו להחליף את המים מידי יום. כדאי גם להביא משחקים עבור החתול, ישנם משחקי חכה זולים אשר מספקים להם הנאה רבהלכן קיימות המון חנויות שמוכרות מוצרים לחתולים .

כמובן שחשוב לקחת את החתול אל הווטרינר על מנת לחסנו. בנוסף יש להשתמש באמפולות נגד פרעושים. אם אספתם חתול רחוב לביתכם, ביקור אצל הווטרינר הוא הדבר הראשון שיש לעשות.

חתולים משירים הרבה שיער וחשוב להבריש אותם פעם בשבוע. אחת הבעיות מלבד השערות המתפזרות בבית היא הנטייה של החתולים ללקק ולבלוע את השערות. תופעה זו עלולה לגרום לכדורי פרווה המצטברים במעיים ועלולים להפוך לבעיה קשה הדורשת טיפול רפואי. הבעיה בולטת בעיקר בקרב סוגי חתולים בעלי פרווה ארוכה. הברשה סדירה עשויה להפחית את התופעה.

כמו כן, מומלץ מאוד לעקר ולסרס חתולים. אם יש לכם חתולה ואינכם מעוניינים בהרחבת המשפחה כדאי לעקר. אם מדובר בחתול זכר, עונת הייחום עלולה לגרום לו להיעלמויות ארוכות ומעורבות בקרבות חתולים שעלולים להסתיים בפציעות רציניות

אוכל לכלבים

לפרטים צרו קשר